Radiátorový člen Euroster 80RX

Umožňuje bezdrátově ovládat ventil rediátoru topení přímo termostatem

Euroster 80RX

  • Přijímač systému EUROSTER 80
  • Přímé ovládání ventilů teplovodních radiátorů
  • Proporcioální řízení až 8 radiátorů pomocí jedné ovládací jednotky

 

 

 

 

 

Ovládací člen ventilu radiátoru EUROSTER 80RX komunikuje s řídící jednotlou 80TX, a na základě nastavení přístroje reguluje procento otevření ventilu.

Upozornění: Jestliže jste tento pohon ventilu zakoupili samostatně, tzn. nebyl součástí soupravy, je nutné nejdříve vyslat zabezpečovací kód. Pohon ventilu jeho přijetí potvrdí zvukovým signálem.

Pro zajištění před rušením, které pochází z jiných rádiových systémů, je možné připojit další systém regulující samostatný vytápěný prostor a pracující s jiným kódem. Rádiový signál je opatřen dvoumístným zabezpečovacím kódem, což umožňuje nastavení až 10 000 různých zabezpečovacích kódů. Aby regulátor a pohony ventilu mohly komunikovat mezi sebou, musí být ve všech zařízeních nastaven tentýž zabezpečovací kód. Každému prvku již byl v továrně přiřazen náhodně vybraný zabezpečovací kód.

Pokud chcete použít systém s více radiátorovými členy 80RX (max. 8), je nutno nastavit počet těchto členů na přístroji 80TX a ten se s nimi spojí a nastaví pro ně kódování.

Ovládací člen EUROSTER 80RX se dodává s adaptérem pro připojení k ventilům typu Danfoss. Pro jiný typ ventilu je třeba zvlášť objednat adaptér.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájení 2x baterie AA (životnost cca. 2 roky)
Vysílací frekvence 868.35MHz
Max. počet radiátorových členů na vysílač 8

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.